Keelevalik tavalehel

ELEKTRIAUTODE LAADIJAD

AS Signaal TM on liikluskorraldusteenustele pühendunud ettevõte, kes on oma teenuste ja tootevalikuga laienenud elektriautode laadimislahenduste segmenti. Pikaajaline kogemus liikluskorralduspaigaldiste rajamisel annab eelise ka laadimistaristute väljaehitamisel.

AS Signaal TM pakub elektrisõidukite laadimislahendusi:

  • büroohoonetele
  • äridele
  • kortermajadele
  • avalikus ja privaatses keskkonnas
  • eramajadele

AS Signaal TM müüb, paigaldab ja hooldab nii kaasaegseid nutikaid kui ka lihtsamaid elektriautode laadijaid ja nendega seotud haldussüsteeme. Pakume erineva võimsuse, disaini ja otstarbega kvaliteetseid laadijaid mitmelt kogenud tootjalt. Oleme paigaldus- ja halduspartnerid ka neile, kellel on laadijad tarnitud teistelt pakkujatelt. 

Meie eesmärk on leida kliendile optimaalseim ja mugavaim laadimislahendus kombineerides seda võimsuse, laadijate, taristu, paigaldustööde, reaalse ning tulevikuvajaduse ning investeeringutega. Igal juhul soovime ekspertidena kaasa rääkida kõikjal kus elektriautode laadimislahendusi kavandatakse. 

 Küsi pakkumine: +372 656 3532, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.